• RSS
  • Facebook
  • Twitter
30
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Cóż, kiedy człowiek ma ambicje, generalnie musi dobrze znać jęz. angielski. Przecież jest on potrzebny w chociażby pracy w restauracjach w Krakowie bądź Warszawie. Zresztą dzięki doskonałej znajomości angielskiego będziemy mieli okazję sporo lepiej poznać świat. W końcu w języku polskim nie ma w sumie wielu ciekawych informacji. Tzn. w porównaniu z chociażby Węgrami mamy całkiem sporo ciekawych publikacji w naszym języku, lecz angielski jest o wiele popularniejszy, aniżeli nasz, to wiedzą nawet dzieci.
Ciężko być porządnym historykiem, jeżeli nie będzie się regularnie czytało branżowych publikacji, które rzadko są tłumaczone na polski. A gdy present simple i cała reszta będą nam bardziej znajome, będziemy również mogli porozumiewać się z ludźmi z odległych krajów. W końcu rozmowy z na przykład Brytyjczykami czy Kanadyjczykami powodują, że jesteśmy w stanie sporo lepiej poznać świat. Zresztą rozmowy z innymi osobami są jedną z najskuteczniejszych metod poznawania języka angielskiego. Nie masz pojęcia np. w jaki sposób odmienić jakiś czasownik? A może najzwyczajniej chcesz trochę poćwiczyć konwersację? W takim razie bardzo dobrym rozwiązaniem jest Skype!
źródło: http://www.studioangel.com.pl, http://wielkopolskieklastry.pl, http://www.kolrowetorebki.pl, http://mini-ankiety.pl

Inne wpisy:

Categories: Nauka

Comments are closed.