• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo interesujących alternatyw, ale jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, dobrym pomysłem jest choćby wycieczka za granicę. Ogólnie jest dużo pięknych miast na naszym kontynencie – Nicea, Madryt, Wenecja, Budapeszt albo chociażby Brugia.

Popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za cztery bilety zapłacimy ok. 200-400 zł. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Przykładowo Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Londynu mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, lecz być może byłoby warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich dużo działa w naszych miastach? Jeśli uważnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Choć zapewne dla wielu ludzi taka niepewność to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, psiatv.pl, http://www.aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.